...a opět začala škola

V pondělí 2. září 2019 začal nový školní rok. Prázdniny utekly jako voda a žákům nastaly školní povinnosti. Počasí nám sice moc nepřálo, ale přesto byl tento den výjimečný. Kromě „stálých“ žáků nedočkavě čekalo na svůj první školní den i sedm nových prvňáčků.

V úvodu přivítala ředitelka školy žáky, zaměstnance a rodiče. Přivítat žáky přišel také pan starosta Josef Smolka. Prvňáčci domů neodešli s prázdnou. Opouštěli školu plni dojmů a s mnoha dárečky.

Myslím, že se první den ve škole vydařil a líbil. Teď už se jen pustit do práce!

Přeji všem, aby letošní školní rok byl vydařený, plný nových zkušeností, zážitků a spokojenosti. A těm nejmladším přeji radost z prvních úspěchů při čtení, psaní i počítání.

16.9. 2019