...a hurá na prázdniny!

Závěr školního roku, obzvlášť poslední červnový týden, se v naší malé škole nesl v pohodovém duchu.
Využili jsme krásného počasí, vzali barevné křídy a vyrazili ven. Nemělo smysl chodit moc daleko. Plocha parkoviště před školou plně vyhovovala našemu záměru. Děti se rozeběhly a začaly. Výsledkem jejich práce byly nádherné obrázky. Škoda jen, že je první déšť smyl.
Úklid tříd a vlastně celé školy byl trošku nudný, ale vše zachránil již tradiční výlet do Kundratic spojený s opékáním špekáčků, dováděním na místním hřišti a obhlídkou zvěřinců našich spolužáků.
Důstojnou tečkou za celým školním rokem bylo slavnostní zakončení - předávání vysvědčení a rozloučení se s žáky pátého ročníku. Krásné prázdniny přišel dětem popřát i starosta Rozsoch pan Augustin Holý. Děti, ať se vám prázdniny vydaří! Hurá na ně!!!

RP

18.7. 2016