Začal nový školní rok

Prázdniny skončily a jako každý rok jsme se těšili, až se zase potkáme ve škole. Letos byl začátek ve znamení jedničky, na rozdíl od loňského zdržení kvůli rekonstrukci školy a výměně oken, jsme letos začali včas, tedy 1. září. Na děti a jejich rodiče opět čekalo překvapení v podobě částečné nové výmalby školy, ale hlavně nové družiny. Děti už se nebudou muset tísnit v jedné malé třídě, čeká je krásná nová herna. Poslední práce se právě dokončují, takže doufejme, že družinu děti budou moci využívat už v nejbližších dnech. Do budoucna nás čeká ještě  vybudování školního hřiště a rekonstrukce zahrady za školou, kterou bychom rádi příležitostně využívali i při vyučování.

Odešli nám čtyři páťáci, ale přibylo dokonce 8 prvňáčků, které tímto v naší škole vítáme a přejeme jim, aby se jim tady líbilo, aby si brzy našli hodně kamarádů a hlavně se těšili ze školních úspěchů a samých krásných známek.

Rodičům všech školáků naopak přejeme pevné nervy a radost ze šikovných dětí. Těšíme se na spolupráci.

MT

14.9. 2016